ODHAD NEMOVITOSTI - VELKÝ BALÍČEK

Chcete-li svou nemovitost prodat, ať už z jakéhokoliv důvodu, je pro vás tento balíček přímo ideální. Zahrnuje totiž vše, co k rychlému a snadnému prodeji potřebujete: odhad ceny nemovitosti, list vlastnictví, profesionální zaměření  nebo třeba strategii prodeje. 

Co všechno obsahují jednotlivé cenové balíčky našich odhadů zjistíte zde. A pokud si nejste jistí, jaký balíček zvolit, zde jsme pro vás sepsali průvodce.

ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Na základě vaší objednávky se vám ozveme, co nejrychleji to bude možné. Nemusíte se ale bát, že po objednání už nebudete moct cenový balíček změnit – zavoláme vám a společně si přesně ujasníme, co a k jakému účelu potřebujete.

JEŠTĚ POŘÁD MŮŽETE ZVOLIT JINÝ BALÍČEK SLUŽEB

Malý odhad vám bude stačit, pokud potřebujete opravdu jen posudek o ceně obvyklé. Využijete ho například pro účely dědického řízení, kdy notář potřebuje znát cenu nemovitosti, která je předmětem dědictví, ale zpravidla nepotřebuje mít k dispozici daleko dražší znalecký posudek. I přesto si můžete být jistí přesným odhadem – posudek o ceně obvyklé totiž zpracovávají naši certifikovaní odhadci na základě osobní návštěvy nemovitosti.

Pokud potřebujete odhad nemovitosti kvůli darování, náš malý odhad vám stačit nebude. Notář totiž bude potřebovat také aktuální list vlastnictví a ten pro vás rádi zajistíme v rámci běžného odhadu. List vlastnictví po vás také bude chtít soud, pokud se rozvádíte a chcete jeden druhého z nemovitosti tzv. vyplatit. Tento balíček zvolte také v případě, že spěcháte – posudek o ceně obvyklé vám vypracujeme do 2 pracovních dnů.

Jestliže jste zadlužení a máte na krku exekutory, doporučujeme zvolit náš maxi odhad. Díky němu vám odpadnou všechna ta nepříjemná jednání s věřiteli, soudy a exekutory – na základě plné moci za vás všechno vyřídíme. Vypracujeme posudek o ceně obvyklé, zajistíme list vlastnictví a zjistíme vám, kde všude a kolik přesně dlužíte, jaká je výše případných pokut a penále a kam je nutné dlužné částky poukázat. Zkrátka vám pomůžeme se z té bryndy dostat.