ODHAD NEMOVITOSTI - MAXI BALÍČEK

Můžeme vám pomoci i v případě, že vám hrozí exekuce a zabavení domu či bytu. Veškerá ta mnohdy velice nepříjemná jednání s exekutory, věřiteli i soudy totiž zastaneme za vás – stačí si objednat tento speciální balíček a následně nám dát plnou moc. Na vás pak už bude jen uhradit, co dlužíte. 

Co všechno obsahují jednotlivé cenové balíčky našich odhadů zjistíte zde. A pokud si nejste jistí, jaký balíček zvolit, zde jsme pro vás sepsali průvodce.

ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Na základě vaší objednávky se vám ozveme, co nejrychleji to bude možné. Nemusíte se ale bát, že po objednání už nebudete moct cenový balíček změnit – zavoláme vám a společně si přesně ujasníme, co a k jakému účelu potřebujete.

JEŠTĚ POŘÁD MŮŽETE ZVOLIT JINÝ BALÍČEK SLUŽEB

Malý odhad vám bude stačit, pokud potřebujete opravdu jen posudek o ceně obvyklé. Využijete ho například pro účely dědického řízení, kdy notář potřebuje znát cenu nemovitosti, která je předmětem dědictví, ale zpravidla nepotřebuje mít k dispozici daleko dražší znalecký posudek. I přesto si můžete být jistí přesným odhadem – posudek o ceně obvyklé totiž zpracovávají naši certifikovaní odhadci na základě osobní návštěvy nemovitosti.

Pokud potřebujete odhad nemovitosti kvůli darování, náš malý odhad vám stačit nebude. Notář totiž bude potřebovat také aktuální list vlastnictví a ten pro vás rádi zajistíme v rámci běžného odhadu. List vlastnictví po vás také bude chtít soud, pokud se rozvádíte a chcete jeden druhého z nemovitosti tzv. vyplatit. Tento balíček zvolte také v případě, že spěcháte – posudek o ceně obvyklé vám vypracujeme do 2 pracovních dnů.

V případě, že máte v plánu nemovitost prodat, ať už po ukončení dědického řízení, kvůli majetkovému vyrovnání při rozvodu, nebo prostě jen tak, zvolte tento balíček. Kromě odhadu nemovitosti totiž zahrnuje také list vlastnictví, cenovou mapu, profesionální zaměření nemovitosti laser metrem a její nafocení, vzor kupní smlouvy a strategii prodeje. Díky těmto službám se prodej nemovitosti výrazně usnadní. Samozřejmostí je vypracování do 2 dnů.