ODHAD NEMOVITOSTI - MALÝ BALÍČEK

Tento balíček našich služeb pro vás bude dostačující, pokud potřebujete opravdu jen posudek o ceně obvyklé – např. pro účely dědického řízení. Jeden z našich certifikovaných odhadců za vámi přijede, aby nemovitost ocenil opravdu přesně, a následně pro vás posudek vypracuje. 

Co všechno obsahují jednotlivé cenové balíčky našich odhadů zjistíte zde. A pokud si nejste jistí, jaký balíček zvolit, zde jsme pro vás sepsali průvodce.

ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Na základě vaší objednávky se vám ozveme, co nejrychleji to bude možné. Nemusíte se ale bát, že po objednání už nebudete moct cenový balíček změnit – zavoláme vám a společně si přesně ujasníme, co a k jakému účelu potřebujete.

JEŠTĚ POŘÁD MŮŽETE ZVOLIT JINÝ BALÍČEK SLUŽEB

Pokud potřebujete odhad nemovitosti kvůli darování, náš malý odhad vám stačit nebude. Notář totiž bude potřebovat také aktuální list vlastnictví a ten pro vás rádi zajistíme v rámci běžného odhadu. List vlastnictví po vás také bude chtít soud, pokud se rozvádíte a chcete jeden druhého z nemovitosti tzv. vyplatit. Tento balíček zvolte také v případě, že spěcháte – posudek o ceně obvyklé vám vypracujeme do 2 pracovních dnů.

V případě, že máte v plánu nemovitost prodat, ať už po ukončení dědického řízení, kvůli majetkovému vyrovnání při rozvodu, nebo prostě jen tak, zvolte tento balíček. Kromě odhadu nemovitosti totiž zahrnuje také list vlastnictví, cenovou mapu, profesionální zaměření nemovitosti laser metrem a její nafocení, vzor kupní smlouvy a strategii prodeje. Díky těmto službám se prodej nemovitosti výrazně usnadní. Samozřejmostí je vypracování do 2 dnů.

Jestliže jste zadlužení a máte na krku exekutory, doporučujeme zvolit náš maxi odhad. Díky němu vám odpadnou všechna ta nepříjemná jednání s věřiteli, soudy a exekutory – na základě plné moci za vás všechno vyřídíme. Vypracujeme posudek o ceně obvyklé, zajistíme list vlastnictví a zjistíme vám, kde všude a kolik přesně dlužíte, jaká je výše případných pokut a penále a kam je nutné dlužné částky poukázat. Zkrátka vám pomůžeme se z té bryndy dostat.