ODHAD NEMOVITOSTI - BĚŽNÝ BALÍČEK

Náš běžný odhad zahrnuje kromě posudku o ceně obvyklé také list vlastnictví. Ten budete potřebovat například v případě darování nemovitosti nebo třeba při rozvodu, pokud chcete jeden druhého ze společné nemovitosti vyplatit. Navíc vám oba tyto dokumenty zpracujeme do dvou dnů.

Co všechno obsahují jednotlivé cenové balíčky našich odhadů zjistíte zde. A pokud si nejste jistí, jaký balíček zvolit, zde jsme pro vás sepsali průvodce.

ZÁVAZNÁ OBJEDNÁVKA

Na základě vaší objednávky se vám ozveme, co nejrychleji to bude možné. Nemusíte se ale bát, že po objednání už nebudete moct cenový balíček změnit – zavoláme vám a společně si přesně ujasníme, co a k jakému účelu potřebujete.

JEŠTĚ POŘÁD MŮŽETE ZVOLIT JINÝ BALÍČEK SLUŽEB

Malý odhad vám bude stačit, pokud potřebujete opravdu jen posudek o ceně obvyklé. Využijete ho například pro účely dědického řízení, kdy notář potřebuje znát cenu nemovitosti, která je předmětem dědictví, ale zpravidla nepotřebuje mít k dispozici daleko dražší znalecký posudek. I přesto si můžete být jistí přesným odhadem – posudek o ceně obvyklé totiž zpracovávají naši certifikovaní odhadci na základě osobní návštěvy nemovitosti. 

V případě, že máte v plánu nemovitost prodat, ať už po ukončení dědického řízení, kvůli majetkovému vyrovnání při rozvodu, nebo prostě jen tak, zvolte tento balíček. Kromě odhadu nemovitosti totiž zahrnuje také list vlastnictví, cenovou mapu, profesionální zaměření nemovitosti laser metrem a její nafocení, vzor kupní smlouvy a strategii prodeje. Díky těmto službám se prodej nemovitosti výrazně usnadní. Samozřejmostí je vypracování do 2 dnů.

Jestliže jste zadlužení a máte na krku exekutory, doporučujeme zvolit náš maxi odhad. Díky němu vám odpadnou všechna ta nepříjemná jednání s věřiteli, soudy a exekutory – na základě plné moci za vás všechno vyřídíme. Vypracujeme posudek o ceně obvyklé, zajistíme list vlastnictví a zjistíme vám, kde všude a kolik přesně dlužíte, jaká je výše případných pokut a penále a kam je nutné dlužné částky poukázat. Zkrátka vám pomůžeme se z té bryndy dostat.